Alba Makina
Alba Makina
Hakkımızda
Temel İlkeler ve Değerlerimiz
ALBA MAKİNA, kurum olarak bünyesindeki tüm çalışanlarıyla birlikte müşteri memnuniyetinde mükemmellik hedefini esas alarak, ürettiği ürün ve sunduğu hizmetlerde sürekli gelişim ve yenilikçilik ilkelerini benimser. Uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu nitelikler temelinde, ALBA MAKİNA, müşterileri, bayileri, iş ortakları, tedarikçileri ve yan sanayii için güvenilirlik, yenilikçilik, saygınlık ve sürekli başarının simgesi olmayı hedefler

Müşterilerimizin süreçlerine değer katan ürün ve hizmetler sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda yüksek kalite, doğru fiyat, zamanında teslimat ve satış sonrası hizmetlerde yüksek müşteri memnuniyeti hususlarını dikkate alarak karşılamak en önemli önceliğimizdir.

En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır prensibiyle hareket etmek şirketimiz stratejisinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesi ile eş değer olması, şirketimiz bünyesinde vazgeçilmez bir gerekliliktir. Bu bağlamda mümkün olan en iyi çalışanları istihdam etmek, çalışanlarımızın yetenek, bilgi ve gücünden azami derecede yararlanarak şirketimize maddi ve manevi fayda sağlamak nihai bir ihtiyaçtır.

Çalışanlarımızın verimliliklerini ve işe olan motivasyonlarını arttırmak, kendilerini geliştirme ve yeni trendleri takip etmelerine imkan vermek, dayanışma ve güvenilirliğin sağlam temeller üzerinde olduğu bir iş ortamı yaratmak, şirketimizin nesiller boyunca devamını sağlamak için seçmiş olduğu en önemli yoldur.

Alba Makina
Alba Makina
Web Tasarımı