Alba Makina
Alba Makina
Hakkımızda
Temel İlkeler ve Değerlerimiz
ALBA MAKINA, kurum olarak bünyesindeki tüm çalisanlariyla birlikte müsteri memnuniyetinde mükemmellik hedefini esas alarak, ürettigi ürün ve sundugu hizmetlerde sürekli gelisim ve yenilikçilik ilkelerini benimser. Uluslararasi kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayi amaçlar. Bu nitelikler temelinde, ALBA MAKINA, müsterileri, bayileri, is ortaklari, tedarikçileri ve yan sanayii için güvenilirlik, yenilikçilik, sayginlik ve sürekli basarinin simgesi olmayi hedefler

Müsterilerimizin süreçlerine deger katan ürün ve hizmetler sunmak, müsterilerimizin ihtiyaçlarini uluslararasi standartlarda yüksek kalite, dogru fiyat, zamaninda teslimat ve satis sonrasi hizmetlerde yüksek müsteri memnuniyeti hususlarini dikkate alarak karsilamak en önemli önceligimizdir.

En büyük yatirim insana yapilan yatirimdir prensibiyle hareket etmek sirketimiz stratejisinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, çalisanlarimizin kalitesi ile es deger olmasi, sirketimiz bünyesinde vazgeçilmez bir gerekliliktir. Bu baglamda mümkün olan en iyi çalisanlari istihdam etmek, çalisanlarimizin yetenek, bilgi ve gücünden azami derecede yararlanarak sirketimize maddi ve manevi fayda saglamak nihai bir ihtiyaçtir.

Çalisanlarimizin verimliliklerini ve ise olan motivasyonlarini arttirmak, kendilerini gelistirme ve yeni trendleri takip etmelerine imkan vermek, dayanisma ve güvenilirligin saglam temeller üzerinde oldugu bir is ortami yaratmak, sirketimizin nesiller boyunca devamini saglamak için seçmis oldugu en önemli yoldur.

Alba Makina
Alba Makina
Web Tasarımı